Mateusz Ziółko prezentuje teledysk do nowego singla "Obiecaj mi" [WIDEO]

Marcin Michałowski
17.01.2020 09:31
MATEUSZ ZIÓŁKO

MATEUSZ ZIÓŁKO (TRICOLORS/East News)

Artysta powraca z nowym materiałem po trzech latach przerwy. Posłuchajcie nowego singla.

"Obiecaj mi" to nowy utwór Mateusza Ziółko, który zapowiada jego drugi album, nad którym artysta aktualnie pracuje. Kompozytorami piosenki są Grzegorz Pałka, Jarosław Baran i Krzysztof Zalewski, a tekst napisała Anna Saranicka. Do sieci trafił właśnie teledysk, który wyreżyserował Kamil Krawczycki. 

Zobacz klip:

 

W opisie teledysku czytamy:

Najnowsza piosenka Mateusza Ziółko „Obiecaj mi" uświadamia, że czas biegnie, że wszystko przemija. I dobre, i złe chwile. O tych złych nie warto pamiętać i ich we wspomnieniach pielęgnować. Często przyczyną niepowodzeń jesteśmy my sami. Popełniamy błędy, których nie sposób naprawić, ale od najbliższych osób oczekujemy wybaczenia. I gdy jesteśmy kochani - i sami kochamy - to możemy liczyć na taki odruch serca. Tylko wtedy życie, które pędzi, ma sens - gdy przy boku jest ktoś, kogo możemy być pewni. Że nas nie zostawi w potrzebie, nie zawiedzie naszego zaufania, nie złamie nam serca, nie oszuka i nie zrani. Nie odejdzie nawet wtedy, gdy go zawiedziemy. Wówczas nawet przemijanie nie jest takie straszne...

Debiutancki album Mateusza Ziółko "Na Nowo" ukazał się 26 maja 2017 roku. Płytę promowały single: „W płomieniach”, „Szkło” i „Planety”, a także utwory „7 rzeczy” (nagrany we współpracy z raperem Liberem) i „Bezdroża” (z Sylwią Grzeszczak). 

Jak Wam się podoba nowy utwór Mateusza?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!