Red Lips prezentują nowy teledysk do singla "Safari" [WIDEO]

Utwór promuje album "Ja Wam Zatańczę", który swoją premierę miał w listopadzie ubiegłego roku.

Trzeci studyjny album Red Lips niesie zupełnie nową jakość - zarówno dla zespołu, jak i jego słuchaczy. Materiał balansuje na krawędzi kilku gatunków muzycznych - to brzmieniowy romans gitar z nowoczesnymi samplami elektronicznymi oraz połączenie chwytliwych melodii z charakterystycznym wokalem wokalistki grupy, Rudej.

Do sieci trafił właśnie teledysk do kolejnego singla "Safari". Zdjęcia do klipu zostały zarejestrowane na Fuertaventurze, a wideo powstało przy współpracy ze Studiem Lepiej, które wykonało cały koncept wizualny do albumu "Ja Wam Zatańczę".

Zobacz teledysk:

 
Postanowiliśmy nagrać wideoklip do „Safari”, ponieważ mamy ogromny sentyment do tej kompozycji. To ona otworzyła prace nad trzecim albumem. Nasi fani znają ją doskonale z wersji koncertowych i podobnie jak my - kochają ten utwór. Dostawaliśmy wiele wiadomości z prośbą o wydanie tej piosenki jako singiel promujący nasz ostatni album. Przecież wszystko, co robimy, robimy dla nich, więc decyzja była jednomyślna.

- czytamy w opisie klipu.

Do wykreowania nowego brzmienia zespół zaprosił uznanego producenta Arkadiusza Koperę (Męskie Granie 2019). Za warstwę tekstową odpowiada Ruda we współpracy z cenionymi tekściarzami m.in. Mysław Wałczuk, Michał Wiraszko, Patrycja Kosiarkiewicz. Materiał został nagrany i zrealizowany w warszawskim studio Black Kiss Reccords.

 

Jak Wam się podoba nowy singiel Red Lips?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!