Sarah Connor wykonała na żywo singiel "Ich wünsch dir" [WIDEO]

Utwór pochodzi z dziesiątego studyjny album artystki, który ukazał się pod koniec 2019 roku.

Sarah Connor autorka takich hitów jak "From Zero To Hero", "Skin To Skin" czy "Just One Last Dance" po czterech latach nieobecności powróciła z nową muzyką. Jak przyznała w jednym z wywiadów, bardzo potrzebowała tej przerwy, aby nabrać nowego spojrzenia na otaczający ją świat.

Utwór "Ich wünsch dir" był pierwszym singlem promującym nowy album artystki. Gwiazda udostępniła na swoim kanale nagranie z programu Weihnachten mit Joko & Klaas, gdzie wykonała te właśnie utwór na żywo. 

 

Niemiecka piosenkarka Sarah Connor urodziła się 13 czerwca 1980 roku w Hamburgu. Już w wieku siedmiu lat uczęszczała do chóru kościelnego gospel. Po raz pierwszy przed wielką publicznością wystąpiła, podczas koncertu Michaela Jacksona, śpiewając w chórkach. Jej debiutancki album "Green Eyed Soul" ukazał się w 2001 roku. Promowały go single "Let’s Get Back to Bed – Boy!" oraz "From Sarah with Love". W 2009 roku Connor nagrała wraz z Enrique Iglesiasem utwór „Takin’ Back My Love”, który znalazł się na składance „Greatest Hits”.

Jak Wam się podoba nowy album Sarah Connor?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!