Alicia Keys zagra koncert w Krakowie!

Artystka wystąpi 20 lipca 2020 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Światowa ikona muzyki, piętnastokrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY - Alicia Keys, ogłosiła wielce wyczekiwany powrót na scenę: "ALICIA – THE WORLD TOUR". Podczas trasy koncertowej artystka zaprezentuje repertuar swoich światowych hitów w kultowych miejscach w Ameryce Północnej i Europie, w tym w legendarnym Radio City Music Hall w jej rodzinnym Nowym Jorku. Uznana piosenkarka, autorka tekstów, producentka odwiedzi główne miasta na obu kontynentach, m.in. Londyn, Paryż, Berlin, Atlanta, Toronto, Chicago, San Francisco, Los Angeles i inne podczas trasy produkowanej przez Live Nation.

 

Alicia Keys to kobieta renesansu - piętnastokrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY – artystka/autorka tek-stów/kompozytorka/producentka, uznana aktorka, autorka „New York Times” z najlepszymi wynikami sprzedażo-wymi, filmowo/telewizyjno/Broadwayowa producentka i potężny głos w świecie aktywizmu. Od premiery swojego debiutanckiego albumu „Songs in A Minor” sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie i stworzyła dosko-nały repertuar hitów i osiągnięć. Zbliżający się siódmy album studyjny Keys, ALICIA, ma ukazać się wiosną 2020 roku. Keys wyda swoją nową książkę More Myself 31 marca 2020 roku nakładem Flatiron Publishing.

Ogłoszenie trasy koncertowej następuje chwilę po publikacji zeszłej nocy ekscytującej dla fanów wiadomości, zawierającej okładkę oraz datę premiery jej siódmego albumu studyjnego Światowa premiera płyty "ALICIA", odbędzie się 20 marca 2020 roku, za pośrednictwem RCA Records. Przedsprzedaż ALICIA wystartuje w piątek 24 stycznia, dzień przed urodzinami artystki.

Bilety na koncert w ogólnej sprzedaży dostępne będą od poniedziałku 27 stycznia 2020 roku od 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek 23 stycznia 2020 roku o 10:00 i zakończy się w poniedziałek, 27 stycznia o 09:00

Przedsprzedaż Ticketmaster Polska rozpocznie się w piątek 24 stycznia o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do poniedziałku, 27 stycznia do 10.00.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!