Uroczy potwór wzruszył jurorów przebojem "Can't Help Falling In Love" [WIDEO]

W Wielkiej Brytanii wystartowała pierwsza edycja programu rozrywkowego "The Masked Singer". Zobaczcie, kto wystąpił w ostatnim odcinku.

Za nami kolejny odcinek pierwszej edycji show „The Masked Singer”, w którym mogliśmy między innymi zobaczyć artystę przebranego za niebieskiego potwora, który wykonała wielki przebój Elvisa Presleya "Can't Help Falling In Love". Zobaczcie, jak sobie poradził zamaskowany artysta.

 

Ballada „Can't Help Falling in Love” została napisana przez Hugo Perettiego, Luigiego Creatorego oraz George'a Davida Weissa. Jej pierwowzorem była kompozycja Jeana Paula Egide Martiniego „Plaisir d'Amour”. W 1961 roku swoją wersję nagrał Elvis Presley i bardzo szybko stała się wielkim przebojem, docierając na szczyty list przebojów na całym świecie. Utwór został wykorzystany w filmach Walta Disneya, takich jak „Wygrane marzenia” czy „Lilo i Stich”.

"The Masked Singer” (tłumaczenie "Zamaskowany piosenkarz") to nowy program rozrywkowy, który zadebiutował w USA 2 stycznia 2019 roku. Jego formuła polega na tym, że dwunastu muzyków musi ze sobą konkurować, ale muszą występować w kostiumie, który nie zdradzi ich tożsamości. W każdym tygodniu jeden uczestnik zostanie wyeliminowany i poznamy jego prawdziwą twarz.

Zadaniem jury, w którym zasiadają Jonathan Ross, Davina McCall, Ken Jeong i Rita Ora, jest zabawa w detektywa. Muszą zadać artyście, jak najwięcej szczegółowych pytań, które pomogą odkryć, kto kryje się za przebraniem.

Chcielibyście, zobaczyć polską edycję tego programu? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!