Zoe Kravitz zdradziła, jaką Kobietą Kot będzie w nowym "Batmanie"

Miesiąc temu zostało oficjalnie potwierdzone, że córka znanego rockmana zagra w nowym filmie Matta Reevesa. Poznaliśmy właśnie kolejne szczegóły produkcji.

Tym razem w roli Mrocznego Rycerza zobaczymy Roberta Pattinsona. U jego boku w Kobietę Kot wcieli się Zoe Kravitz. Aktorka znana między innymi z takich produkcji jak "Wielkie Kłamstewka", "Niezgodna" czy "Mad Max". W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda zdradziła, dlaczego zdecydowała się przyjąć tę rolę.

Nie byłam nigdy zbyt wielką fanką komiksów, ale ich świat zawsze wydawał mi się intrygujący. Myślę, że Catwoman/Selina Kyle reprezentuje naprawdę mocną kobiecość i nie mogę się doczekać, by się zagłębić w ten temat.

Zależy jej na tym, aby pokazać tę kultową postać z zupełnie innej strony. Czego możemy się spodziewać po nowej odsłonie Kobiety Kot?

Kobiecość oznacza siłę, ale wydaję mi się, że to inny rodzaj siły, niż męskość. To jest coś interesującego w relacji Batmana i Catwoman. Dla mnie Batman reprezentuje bardzo męski rodzaj siły, a Catwoman kobiecy rodzaj siły, nieco bardziej skomplikowany. I jednocześnie bardziej łagodny. Podoba mi się, że możesz być delikatna i miła, ale jednocześnie bardzo potężna i niezwykle niebezpieczna.

Fabuła produkcji nadal owiana jest wielką tajemnicą. Jeśli wierzyć zapowiedziom reżysera Matta Reevesa, jego "The Batman" ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Mamy poznać Bruce'a Wayne'a jako doskonałego detektywa.

Akcja produkcji ma być osadzona w latach 90. Dowiemy się z niej między innymi, dlaczego Batman jest w komiksach nazywany najwspanialszym detektywem świata.

Film „The Batman” w reżyserii Matta Reevesa trafi do kin 25 czerwca 2021 roku

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!