"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników!

Już na wiosnę powraca jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto powalczy o główną nagrodę.

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 13. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powróci na antenę już na wiosnę! 

Kto tym razem będzie walczył o zwycięstwo i możliwość przekazania 100 tys. zł na cele charytatywne? 

Swoich sił w programie próbować będą Gosia Andrzejewicz, Natalia Avelon, Kamila Boruta, Paweł Czadoman Dudek, Karol Dziuba, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz i Maurycy Popiel.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie 10 najlepszych występów z ostatnich dziesięciu edycji show.

Do tej pory wśród zwycięzców programu znaleźli się m.in. Stefano Terrazzino, Aleksandra Szwed, Kasia Popowska, Filip Lato, Mateusz Ziółko, Kazimierz Mazur oraz Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk.

Komu będziecie kibicować

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!