"365 dni": Zobacz drugi oficjalny zwiastun "polskiego Greya" [WIDEO]

Już niecały miesiąc dzieli nas od najgorętszej premiery roku - 7 lutego 2020 roku w kinach pojawi się film "365 dni" na podstawie bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej.

365 dni”, ekranizacja bestsellera Blanki Lipińskiej, to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2020 roku. 7 lutego, dokładnie tydzień przed Walentynkami, kinami zawładną Laura Biel i Massimo Torricelli – główni bohaterowie filmu. Ze względu na ogromne zainteresowanie widzów, wyjątkowo wcześnie uruchomiona została przedsprzedaż biletów, które znikają w ekspresowym tempie.

Zobaczcie drugą zapowiedź filmu:

 

Film „365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Byliśmy z naszą kamerą na konferencji prasowej, podczas której poznaliśmy obsadę filmu. Zobaczcie wywiady z gwiazdami, które dla Was przygotowaliśmy.

Zobacz wideo

W rolach Laury i Massima zobaczymy Annę-Marię Sieklucką oraz Michele Morrone. W filmie „365 dni” oprócz najgorętszego duetu aktorskiego zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

Wybierzecie się do kina?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!