"Pogromcy duchów 3: Dziedzictwo": Zobaczymy pełną oryginalną obsadę!

Kontynuacją kultowego filmu zajął się syn reżysera oryginału. Premiera produkcji zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku.

To już oficjalne! W obsadzie filmu Jasoan Reitmana syna Ivana Reitmana, czyli twórcy pierwszej części, zobaczymy oryginalną obsadę! Swój udział w produkcji potwierdził właśnie Bill Murray, dołączając do Dana Aykroyda i Sigourney Weaver. W obsadzie zabraknie jedynie Harolda Ramisa, który zmarł w 2014 roku. Murray przyznał, że jest bardzo podekscytowany powrotem do kultowej roli.

Scenariusz jest dobry. Jest w nim wiele emocji. Pojawiają się wątki rodzinne i bardzo interesujące dialogi. To zadziała. Cóż, jeden z naszych poległ w akcji. Tak wyszło. I to będzie historia, którą opowiemy, historia, którą napisali scenarzyści.

Fabuła filmu "Pogromcy duchów 3: Dziedzictwo" będzie opowiadał o następcach pierwszych Pogromców duchów, którzy mają być nastolatkami. W rolach głównych wystąpią Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Annie Potts, Paul Rudd, Carrie Coon, Marlon Kazadi, Sydney Mae Diaz oraz Logan Kim.

Komedia "Pogromcy Duchów" to trzech nieustraszonych naukowcach walczących z duchami, które zaatakowały Nowy Jork, zadebiutowała w kinach w 1984 roku i z miejsca stała się jedną z obowiązkowych pozycji filmowych na Halloween. Podobnie z nominowanym do Oscara przebojem Raya Parkera Juniora o tym samym tytule — czy ktoś nie zna tej wpadającej w ucho, chwytliwej melodii? Aż samemu chce się urządzić polowanie na przerażające istoty nie z tej planety.

Czekacie na ten film?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!