Ricky Martin prezentuje teledysk do nowego singla "Tiburones" [WIDEO]

Kilka tygodni temu muzyk udostępnił pierwszy utwór i ogłosił, że pracuje nad kolejnym albumem. Poznaliśmy kolejne szczegóły.

Ricky Martin wraca do korzeni! Artysta niebawem wyrusza w trasę koncertową, która będzie promowała jego jedenasty album pod tytułem "Movimiento". Płyta ukaże się w 2020 roku. Pierwszym single, który mogliśmy usłyszeć, był "Cántalo" nagrany w duecie z raperem Residente i wokalistą Bad Bunnym. Teraz do sieci trafiła kolejna zapowiedź płyty, jest nią utwór "Tiburones".

Zobacz teledysk:

 

Za reżyserię klipu odpowiedzialny jest Kacho López.

W tym teledysku chciałem pokazać uniwersalną historię, i dlatego chciałem nagrywać w Puerto Rico. Teledysk, jak i utwór, prezentują wszystkie emocje, energię i uczucie, które symbolizuje moment, kiedy jesteśmy razem.

- mówi Ricky.

Artysta zdradził również, że na nowej płycie usłyszymy zarówno taneczne kawałki, jak i romantyczne ballady. Wśród zaproszonych gości mają się znaleźć największe gwiazdy ze świata muzyki. Więcej szczegółów poznamy niebawem.

Ostatni album Ricky'ego "A Quien Quiera Escucha" ukazał się w 2015 roku.

To jedna z moich ulubionych płyt. Proces jej nagrywania różni się od wszystkiego, co robiłem do tej pory. Tym razem pozwoliłem uwieść się profesjonalistom, którzy wiele mnie nauczyli i pomogli poszerzyć moje muzyczne horyzonty, Dzięki nim inaczej zacząłem interpretować niektóre utwory.

- wspomina artysta.

Jak Wam się podoba nowy singiel?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!