Jennifer Aniston przestraszyła fanów "Przyjaciół" w Central Perku [WIDEO]

Aktorka pojawiła się ostatnio w programie "The Ellen Degeneres Show", gdzie wystąpiła w roli prowadzącej. Jak sobie poradziła?

Studio, w którym kręcony jest program "The Ellen Degeneres Show", znajduje się w tym samym miejscu co plan kultowego serialu "Przyjaciele". Niektóre jego fragmenty są dostępne dla fanów, którzy mogą sobie przyjść, zrobić zdjęcie na przykład na pomarańczowej kanapie w Central Perku. Jennifer Aniston postanowiła wykorzystać tę sytuację do swojego niecnego planu.

Aktorka, chcąc przestraszyć swoich fanów, schowała się za kanapą i w momencie, kiedy robili sobie zdjęcie, wyskakiwała, jak gdyby nigdy nic. Ich reakcje były bezcenne. Zobaczcie!

 

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie wpadki z planu, które rozbawią Was do łez. Może Was też zaciekawić 10 faktów, których wcześniej mogliście nie wiedzieć o swoich ulubionych bohaterach.

A Wy jakbyście zareagowali w takiej sytuacji?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!