"No Time To Die": Posłuchaj tytułowej piosenki do nowego Bonda!

Od kilku tygodni spekulowano, kto tym razem nagra utwór do nowego filmu o przygodach Agenta 007. Teraz wszystko jest już jasne.

"No Time To Die" trafi do kin 2 kwietnia 2020 roku. W poprzednich częściach piosenki do filmów wykonywały takie gwiazdy jak Madonna, Tina Turner, Louis Armstrong, Nancy Sinatra, Paul McCartney czy Adele. Teraz przyszła kolej na Billie Eilish! Jak sobie poradziła z tym trudnym wyzwaniem? Posłuchajcie!

 
To szaleństwo być częścią tego. Pod każdym względem. Ogromnym zaszczytem jest napisanie piosenki przewodniej do filmu będącego częścią tak legendarnej serii. James Bond to najfajniejsza seria filmów, jaka kiedykolwiek istniała. Nadal jestem w szoku.

- skomentowała Billie.

Producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli są pod ogromnym wrażeniem nowego utworu, który będzie promował film "No Time To Die".

Billie i Finneas napisali niezwykle poruszającą, mającą ogromną moc piosenkę. Utwór niezwykle współgra z emocjonalnym aspektem filmu.

Utwór skomponował jej starszy brat Finneas.

Napisanie piosenki przewodniej do filmu o Bondzie jest czymś, o czym marzyliśmy przez całe życie. Nie ma bardziej kultowego połączenia muzyki i kina. Czujemy się tak szczęśliwi, że odegraliśmy małą rolę w tak legendarnej serii, niech żyje 007.

- napisał Finneas.

 

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię. Aktor oświadczył, że w "No Time To Die" po raz ostatni zagra Jamesa Bonda.

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Rami Malek, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

Jak Wam się podoba piosenka tytułowa do nowego Bonda? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!