"Przyjaciele" powracają po ponad 15 latach! Znamy szczegóły

Na tę wiadomość z niecierpliwością czekały miliony fanów na całym świecie. Sprawdźcie szczegóły!

Aktorzy kultowego serialu lat 90.  od kilku miesięcy podsycali plotki o możliwym powrocie na mały ekran. Teraz wszystko jest już jasne i wiadomo, że fanów "Przyjaciół" czeka wyjątkowa niespodzianka. W maju na platformie streamingowej HBO Max zostanie wyemitowany specjalny odcinek. Będzie on w całości improwizowany.

To będzie prawdopodobnie jedyna okazja, aby zobaczyć wszystkich aktorów razem na ekranie. W ofercie HBO Max pojawią się także wszystkie pozostałe odcinki serialu. Pamiętam, jak serial był na wczesnym etapie produkcji i przez lata obserwowałem, jak łączy kolejne pokolenia widzów. Mam nadzieję, że odcinek specjalny sprawi, że do wcześniejszych odcinków powrócą kolejni fani.

-  tłumaczy szef nowej platformy Kevin Reilly.

Na ekranie zobaczymy oczywiście oryginalną obsadę. Aktorzy o udziale w projekcie poinformowali swoich fanów na Instagramie.

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie wpadki z planu, które rozbawią Was do łez. Może Was też zaciekawić 10 faktów, których wcześniej mogliście nie wiedzieć o swoich ulubionych bohaterach.

Cieszycie się? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!