Artur Rojek prezentuje teledysk do nowego singla "Bez końca" [WIDEO]

Artysta po blisko 6 latach od premiery swojego pierwszego albumu powrócił z nowym materiałem.

Artur Rojek postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co 6 lat temu, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie albumu "Kundel" odpowiada znakomity producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do pierwszego singla "Bez końca", który zapowiada nowy album.

 

Premiera albumu „Kundel” zaplanowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel ukaże się już w styczniu.

Dlaczego kundel? Dla mnie to synonim szlachetnej ludzkiej prostoty ktoś pozornie nieciekawy i wewnętrznie niestandardowy. Kundle są wszędzie i wbrew pozorom, często wiedzą najwięcej.

– mówi Artur Rojek.

Twórca, którego bez wahania można nazwać autorytetem muzycznym (na jego OFF Festival przyjeżdżają najważniejsi przedstawiciele muzyki alternatywnej z całego świata), nie boi się eksperymentować - ma na koncie współprace zarówno z orkiestrą symfoniczną, jak i duetem PRO8L3M. Tym razem znowu nas zaskoczy.

Premiera albumu „Kundel” zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2020 roku, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel ukaże się już w styczniu.

Ostatnia płyta Artura Rojka "Składam się z ciągłych powtórzeń", zawierająca przeboje takie jak "Beksa" czy "Syreny" ukazała się w 2014 roku,

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!