"Rekiny Warszawy": Powstanie polska wersja serialu "Przyjaciele"

Na ten pomysł wpadła grupa przyjaciół aktorów. Premiera serialu zaplanowana jest na wakacje 2020 roku.

W programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" szóstka przyjaciół potwierdziła, że pracują nad serialem przedstawiającym życie 30-latków w wielkim mieście. Fabuła serialu "Rekiny z Warszawy" ma być podobna jak w "Przyjaciołach". 

Mamy już tak zwaną surówkę, scenariusz i roboczo nakręconych kilka odcinków. Mocno nad tym pracujemy.

- zdradził jeden z aktorów.

Na ten moment wiadomo jedynie, że serialu zobaczymy szóstkę głównych bohaterów, trzy kobiety i trzech mężczyzn. Więcej szczegółów mamy poznać w najbliższym czasie. 

Aktorzy kultowego serialu lat 90. "Przyjaciele" od kilku miesięcy podsycali plotki o możliwym powrocie na mały ekran. Teraz wszystko jest już jasne i wiadomo, że fanów "Przyjaciół" czeka wyjątkowa niespodzianka. W maju na platformie streamingowej HBO Max zostanie wyemitowany specjalny odcinek. Będzie on w całości improwizowany.

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jesteście ciekawi polskiego serialu?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!