Alicja Szemplińska prezentuje klip do "Empires" [WIDEO]

W internecie pojawił się klip do "Empires" - utworu, z którym Alicja Szemplińska będzie reprezentować Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie.

Teledysk promujący singiel „Empires” powstał w lutym w Warszawie. Efektem pracy reżysera Dawida Ziemby z Alicją jest bardzo emocjonalny obraz rozpadającego się świata. Tak samo jak singiel klip obrazuje, jak traktujemy Ziemię oraz życie. Jesteśmy naszym największym zagrożeniem.

Zobacz klip:

 
Ludzie mają tendencję do budowania imperiów i stają się ślepi na to, co ważne. Różnorodne obsesje rozpraszają ich uwagę. Jesteśmy benzyną i zapałką, które powodują katastrofę... Pożar niosący olbrzymie straty. Ale jest nadzieja, ponieważ powstajemy i upadamy... To krąg życia. Pozostaje pytanie: dlaczego? Czy musimy cały czas powtarzać ten sam scenariusz?

- mówi Alicja Szemplińska.

Piosenkę „Empires” 17-letniej Alicji Szemplińskiej skomponowali Patryk Kumór, Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Frazer Mac i Laurell Barker.

Tak jak w ubiegłych latach, Eurowizja zostanie podzielona na dwa półfinały. Pierwszy odbędzie się 12 maja, a drugi 14 maja i to wówczas zostanie zaprezentowana polska piosenka. Wielki finał rywalizacji będzie miał miejsce 16 maja 2019 roku.

Jak Wam się podoba eurowizyjna propozycja Alicji Szemplińskiej?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!