Zobacz relację z koncertu Jamesa Blunta w Gliwicach [WIDEO]

Jeśli panie zdecydowały się spędzić wigilię Dnia Kobiet na koncercie Jamesa Blunta w Arenie Gliwice na pewno tego nie żałowały. Partnerujący im panowie, również nie mogli narzekać. Melodyjne piosenki, żywiołowo reagująca publiczność i świetna atmosfera to właściwie gotowy przepis na udany wieczór koncertowy. I to sprawdziło się znakomicie!

James Blunt na koncercie w Gliwicach wydawał się rozluźniony i żywiołowy, popisywał się znajomością pojedynczych słów po polsku, żartował i tryskał humorem. W krótkim wywiadzie przed koncertem przyznał, że cieszy się z powrotu do naszego kraju i wspominał swój poprzedni występ przed dwoma laty w Warszawie. W czasie tamtego wieczoru aż tyle na scenie i ponad nią się nie działo jak teraz. Zmieniające się światła umiejscowione na różnych poziomach, „wędrujące” ekrany ledowe, na których wyświetlano na przemian obraz ze sceny, fragmenty teledysków oraz grafiki – to wszystko okraszone porządną muzyką było dobrze wykonaną robotą.

Zobaczcie relację wideo z tego wyjątkowego koncertu:

 
Warszawski koncert Jamesa Blunta na Torwarze okazał się sukcesem, ale ten gliwicki przyciągnął jeszcze większą publiczność. To zasługa samego artysty i jego ostatniej płyty prezentującej melodyjne piosenki, których bardzo dobrze słucha się nie tylko na płycie. Usłyszeliśmy też największe hity na czele z „You’re Beautiful”. Rozbawiona publiczność, zadowolony artysta… czego chcieć więcej!?

– komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która przygotowała koncert w Arenie Gliwice.

Kto z Was miał okazję być na koncercie Jamesa Blunta w Gliwicach?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!