Koncerty Celine Dion nie zostaną odwołane!

Marcin MIchałowski
13.03.2020 13:01
Celine Dion

Celine Dion (ALICE CHICHE/AFP/East News)

Kanadyjska gwiazda jest w trakcie światowej trasy koncertowej, która promuje jej nowy album "Courage".

W związku z licznymi odwołanymi imprezami masowymi pod znakiem zapytania stanęły zaplanowane na maj koncerty Celine Dion w Polsce. Artystka była zmuszona ostatnio odwołać dwa koncerty w Stanach Zjednoczonych z powodu przeziębienia. Organizator polskich koncertów agencja Prestige MJM wydała specjalne oświadczenie, w którym uspokaja fanów.

Wbrew doniesieniom niektórych polskich mediów terminy polskich koncertów Celine Dion nie uległy zmianie. Artystka wystąpi 23 maja w Łodzi i 25 maja w Krakowie. Prawdą jest natomiast, że Céline Dion odwołała dwa występy w USA: w Waszyngtonie oraz w Pittsburghu. Powodem było przeziębienie artystki. Oba marcowe występy kanadyjskiej wokalistki w Stanach Zjednoczonych zostały przeniesione na listopad. Warto dodać, że w związku z przeziębieniem, artystce został przeprowadzony test na obecność koronawirusa. Wynik był negatywny. Kolejny koncert w ramach swojej światowej trasy Céline Dion zagra 24 marca w Denver. A my zapraszamy do Łodzi i Krakowa!

W połowie listopada 2019 roku Celine Dion zaprezentowała całemu światu swoje nowe dzieło – album „Courage”. Płyta jest miksturą klasycznych ballad i nowoczesnych brzmień i wskazuje świeży kierunek artystyczny obrany przez kanadyjską diwę. Album w wersji podstawowej zawiera 16, a edycja rozszerzona aż 20 utworów.

Po 12 latach artystka na specjalne zaproszenie Radia Złote Przeboje ponownie przyjedzie do Polski i to na dwa występy! Koncerty Céline Dion w naszym kraju odbędą się 23 maja 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi oraz dwa dni później - 25 maja 2020 roku w TAURON Arenie Kraków. Bilety można kupić poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com

Celine Dion sprzedała ponad 250 milionów albumów na całym świecie, zdobyła pięć statuetek Grammy, dwa Oscary, siedem American Music Awards, 20 JUNO Awards i wiele innych. Od kwietnia 2019 roku Celine stała się nową ambasadorką L’Oréal Paris’. Stale jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych artystek na Ziemi.

Wybierzecie się na koncert Celine?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!