Bono zadedykował nową piosenkę lekarzom i pielęgniarkom [WIDEO]

Okres kwarantanny natchnął Bono do napisania nowego utworu "Let Your Love Be Known". Artysta poprosił również fanów o potraktowanie obecnej sytuacji poważnie i pozostanie w domach.

Bono zrobił swoim fanom niespodziankę z okazji Dnia Św. Patryka. W związku z panującą epidemią koronawirusa wszystkie imprezy i koncerty zostały w najbliższym czasie odwołane. Artysta postanowił wykorzystać kreatywnie czas kwarantanny i napisał wyjątkowy utwór. Zadedykował go lekarzom, pielęgniarkom i tym wszystkim, którzy walczą na pierwszym froncie o nasze zdrowie. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Dla Włochów, którzy ją zainspirowali… dla Irlandczyków… dla KAŻDEGO, dla kogo dzień Świętego Patryka jest wyjątkowo trudny, a mimo to wciąż śpiewa. Dla lekarzy, pielęgniarek i opiekunów na pierwszej linii, teraz my dla Was śpiewamy!

- napisał Bono.

W 2017 roku zespół U2 wyruszył w trasę koncertową z okazji 30. rocznicy wydania albumu "The Joshua Tree". Fani mogli w całości usłyszeć kultowy krążek, jak również przekrój największych przebojów z katalogu irlandzkiego zespołu. 

Warto wspomnieć, że U2 sprzedał ponad 150 milionów płyt na całym świecie i plasuje się aktualnie na 16. miejscu najlepiej sprzedających albumów wszech czasów!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!