"Bądź jak Kevin, #zostańwdomu". Telewizja Polsat wyemituje świąteczny klasyk!

Film będziecie mogli obejrzeć już 20 marca 2020 roku o godz. 20:00.

W informacji prasowej telewizji Polsat czytamy:

Zawsze jest pora na film, który może być odskocznią od codzienności. Przypominamy o postaci, która świetnie sobie radzi, gdy pojawiają się trudności, a w tym trudnym dla wszystkich czasie zdecydowanie warto pójść jego śladem.
„Kevin sam w domu” już trzydzieści lat temu stał się wielkim przebojem kinowym na świecie. Polacy pokochali go z całego serca i nie wyobrażają sobie bez niego świąt. Dobry humor potrzebny jest zawsze, a teraz jednoczy nas wspólna akcja, więc bądź jak Kevin i #zostańwdomu.

Przypominamy, że „Kevin Sam w Domu” doczeka się nowoczesnej wersji! Film będzie dostępny na nowej platformie streamingowej Disney+. Pod koniec 2019 roku poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące obsady i fabuły produkcji. Na ekranie zobaczymy między innymi Archiego Yatesa, Ellie Kemper i Roba Delaney'a. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Dan Mazer, a scenariusz napisał duet Mikey Day i Streeter Seidell.

Jak zapowiedzieli twrócy, mimo że będzie to reboot na podstawie oryginału, fabuła i bohaterowie zostaną lekko zmienione. Archie nie będzie odgrywał roli Kevina McCallistera tylko, zagra zupełnie nowe dziecko. Akcja filmu ma być osadzona w obecnych czasach. Bez zmian pozostanie motyw przewodni filmu, czyli rodzina wyjeżdża na wakacje i zapomina o swoim najmłodszym dziecku.

Będziecie oglądać?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!