"Przyjaciele": Powrót serialu został opóźniony z powodu koronawirusa

Niestety, ale nie mamy dobrych informacji dla fanów kultowego serialu z lat 90. Będziemy się musieli uzbroić w cierpliwość.

Nowa platforma streamingowa HBO Max poinformowała, że planowana na maj premiera specjalnego odcinka serialu "Przyjaciele" zostanie przełożona na inny termin. Prace na planie miały ruszyć na początku przyszłego tygodnia, jednak z powodu panującej epidemii koronawirusa musiały zostać odwołane. 

Jeszcze kilka tygodni temu szef nowej platformy Kevin Reilly tak zapowiadał wielki powrót serialu "Przyjaciele":

To będzie prawdopodobnie jedyna okazja, aby zobaczyć wszystkich aktorów razem na ekranie. W ofercie HBO Max pojawią się także wszystkie pozostałe odcinki serialu. Pamiętam, jak serial był na wczesnym etapie produkcji i przez lata obserwowałem, jak łączy kolejne pokolenia widzów. Mam nadzieję, że odcinek specjalny sprawi, że do wcześniejszych odcinków powrócą kolejni fani.

Z powodu panującej epidemii kornowiarusa zostało odwołanych wiele premier filmowych. Zebraliśmy dla Was te najważniejsze tytuły, na które wszyscy niecierpliwie czekamy. Szczegóły możecie znaleźć pod tym adresem.

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie wpadki z planu, które rozbawią Was do łez. Może Was też zaciekawić 10 faktów, których wcześniej mogliście nie wiedzieć o swoich ulubionych bohaterach.

Czekacie na nowy odcinek serialu "Przyjaciele"?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!