Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" od dzisiaj dostępny w serwisie Netflix!

Produkcja planowo miała trafić do kin 13 marca 2020 roku, jednak z powodu epidemii koronawirusa została odwołana. Od dzisiaj film możecie zobaczyć w internecie!

Studio Akson wydało oświadczenie, w którym poinformowało o premierze filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt” w serwisie Netflix. 

Oddajemy pierwszy polski slasher w ręce publiczności. Cieszymy się, że premiera odbędzie się na Netflix, i że już teraz możemy zaprezentować film widzom! Dla nas twórców to wyjątkowy moment, na który czekaliśmy od dawna. Dziś udostępniliśmy dla polskich widzów 'W lesie dziś nie zaśnie nikt' w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego - po raz pierwszy w serwisie Netflix nasi użytkownicy zobaczą polski horror. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio/Plan Zet i pełnymi pasji twórcami oraz aktorami udostępniamy tę nasyconą grozą, ale także humorem, historię.
 

Domek w środku lasu, monstrum, polujące na grupę odciętych od świata nastolatków – „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, nowy film twórców kontrowersyjnego „Placu zabaw” i szalonego „Ataku paniki”, to slasher zanurzony w estetyce amerykańskiego horroru lat 80. Makabra, groteska, seks, a w tle społeczny komentarz. Takiej zabawy gatunkiem w Polsce jeszcze nie było.

Dwaj bracia natrafiają w lesie na tajemnicze znalezisko, które okaże się makabryczne w skutkach... Lata później, krwawe konsekwencje odkrycia poniesie grupa bogu ducha winnej młodzieży, która spędza wakacje w leśnej głuszy.

W rolach młodzieży walczącej o życie: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela i Michał Lupa. W pozostałych rolach Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!