Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" od dzisiaj dostępny w serwisie Netflix!

Marcin Michałowski
20.03.2020 10:19
Julia Wieniawa jako Zosia, pierwsza polska 'finałowa dziewczyna', bohaterka horroru 'W lesie dziś nie zaśnie nikt' Bartosza M. Kowalskiego

Julia Wieniawa jako Zosia, pierwsza polska 'finałowa dziewczyna', bohaterka horroru 'W lesie dziś nie zaśnie nikt' Bartosza M. Kowalskiego (fot. Michał Chojnacki)

Produkcja planowo miała trafić do kin 13 marca 2020 roku, jednak z powodu epidemii koronawirusa została odwołana. Od dzisiaj film możecie zobaczyć w internecie!

Studio Akson wydało oświadczenie, w którym poinformowało o premierze filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt” w serwisie Netflix. 

Oddajemy pierwszy polski slasher w ręce publiczności. Cieszymy się, że premiera odbędzie się na Netflix, i że już teraz możemy zaprezentować film widzom! Dla nas twórców to wyjątkowy moment, na który czekaliśmy od dawna. Dziś udostępniliśmy dla polskich widzów 'W lesie dziś nie zaśnie nikt' w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego - po raz pierwszy w serwisie Netflix nasi użytkownicy zobaczą polski horror. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio/Plan Zet i pełnymi pasji twórcami oraz aktorami udostępniamy tę nasyconą grozą, ale także humorem, historię.
 

Domek w środku lasu, monstrum, polujące na grupę odciętych od świata nastolatków – „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, nowy film twórców kontrowersyjnego „Placu zabaw” i szalonego „Ataku paniki”, to slasher zanurzony w estetyce amerykańskiego horroru lat 80. Makabra, groteska, seks, a w tle społeczny komentarz. Takiej zabawy gatunkiem w Polsce jeszcze nie było.

Dwaj bracia natrafiają w lesie na tajemnicze znalezisko, które okaże się makabryczne w skutkach... Lata później, krwawe konsekwencje odkrycia poniesie grupa bogu ducha winnej młodzieży, która spędza wakacje w leśnej głuszy.

W rolach młodzieży walczącej o życie: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela i Michał Lupa. W pozostałych rolach Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!