Artur Gadowski apeluje w nowej piosence "W domu siedź" [WIDEO]

Redakcja
20.03.2020 13:14
Artur Gadowski - W DOMU SIEDŹ

Artur Gadowski - W DOMU SIEDŹ (Youtube)

Artysta wraz z córką Zuzą oraz przyjaciółmi nagrał specjalną piosenkę, zainspirowaną obecną sytuacją wszystkich Polaków, którzy powinni pozostać w swoich domach z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Muzycy nagrywali utwór i teledysk zdalnie, pozostając we własnych domach i mieszkaniach, pokazując tym samym, że można pracować i tworzyć pozostając w domu.

Siedząc w domu z powodu pandemii, napisałem z przyjaciółmi piosenkę. Zaśpiewałem ją razem z moją córką Zuzą i Sebastianem Piekarkiem. Pozostali koledzy : Przemek Kuczyński , Kamil Szewczyk Paweł Wochna nagrali instrumenty . Jest to produkcja domowa. Montaż klipu również domowy wykonał Jurek Grabowski.

- napisał muzyk.

Premiera teledysku 20 marca 2020 roku o godz. 20:00

 

Artysta nadał piosence dość wymowny tytuł: „W domu siedź”, tym samym wspierając akcję #zostanwdomu oraz inicjując akcję #wdomusiedz. Piosenka jest pewnego rodzaju apelem do rodaków i prośbą, aby nie igrać z losem i przeczekać ten trudny dla wszystkich czas, nie wychodząc z własnych domów. Tym samym artysta chce zwrócić uwagę swoich fanów, ale i nie tylko, jak ważne w obecnej sytuacji epidemiologicznej jest ograniczenie do minimum kontaktów międzyludzkich.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!