"Artyści Przeciw Nienawiści": Film dokumentalny dostępny w internecie!

W ramach akcji #Zostańwdomu twórcy koncertu udostępnili za darmo w serwisie Youtube film dokumentalny, pokazujący kulisy tego wyjątkowego wydarzenia!

Pierwsza edycja koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści", który odbył się 27 lutego 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi, zgromadziła blisko 10 tysięcy fanów. Od pomysłu, który się narodził w głowie Dody, do jego realizacji minął niespełna miesiąc. Organizatorzy zapowiedzieli, że ta inicjatywa będzie kontynuowana i to z jeszcze większym rozmachem. 

Film dokumentalny w reżyserii Konrada Aksinowicza i Małgorzaty Potockiej jest zapisem koncertu oraz przygotowań tego wyjątkowego wydarzenia. Przedstawia również wypowiedzi zaangażowanych artystów i twórców, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach z hejtem i sposobach na walkę z nim, oraz emocjach, które towarzyszyły im podczas tego dnia. Cały dokument możecie zobaczyć poniżej.

 

Po tragicznych zdarzeniach, jakie miały miejsce na początku 2019 roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, Doda spontanicznie, wyszła z inicjatywą, aby zorganizować koncert jednoczący gwiazdy i ich fanów. Artystka zaprosiła do udziału wszystkich polskich wokalistów. Odzew na jej apel był natychmiastowy i już kilka godzin po zamieszczeniu relacji na Instagramie ruszyły pierwsze prace nad projektem.

Podczas koncertu, który odbył się 27 lutego 2019 roku w Łodzi, na scenie mogliśmy zobaczyć między innymi Beatę Kozidrak i Bajm, Marylę Rodowicz, Justynę Steczkowską, Grzegorza Hyżego, Dodę, Ewę Farną, Margaret, Sarsę, Dawida Kwiatkowskiego, Enej, Ira, Natalię Niemen, Andrzeja Krzywego, De Mono, Małgorzatę Ostrowską, Kasię Moś, Mateusza Ziółko i wielu, wielu innych wspaniałych wykonawców.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!