Michał Szpak zaprasza na internetowy recital!

Artyści w czasie kwarantanny dbają o swoich fanów, aby zapewnić im rozrywkę. Zobaczcie, co przygotował Michał Szpak!

Okres kwarantanny bardzo mocno uderzył w branżę muzyczną. Pomimo odwołanych koncertów i przesuniętych premier albumów artyści dbają o utrzymanie stałego kontaktu z fanami. W internecie możemy obejrzeć wiele relacji na żywo, podczas których wykonują swoje największe przeboje lub tak jak Urszula całe koncerty. 

Michał Szpak również przygotował niespodziankę dla fanów. Artysta napisał na Instagramie:

Po kilkudziesięciu godzinach w domu trudno jest bezczynnie wysiedzieć. Pranie już zrobione, nie ma czego prac, podłogi wymyte, odkurzony każdy kąt. Tęskno jednak jest za Wami, za muzyką, za tą energią, która pochłania nas (umorzeniami) nie wiem, o co chodzi ????????? i przenosi w inny wymiar, na tych kilka momentów. Zatem postanowiłem wyjść naprzeciw Waszym i swoim tęsknotom!P

Już 23 marca 2020 roku o godz. 19:00 na Instagramie Michała odbędzie się wyjątkowy recital! Podczas występu usłyszymy inny repertuar, niż ten, który miał pojawić się w ramach przerwanej trasy koncertowej.

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer” ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Będziecie oglądać?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!