"Ja chcę leżeć": Big Cyc nowym klipem zachęca do pozostania w domu! [WIDEO]

Jak zdradził zespół, teledysk powstał, aby w tym trudnym czasie sprawić ludziom trochę przyjemności. Zobaczcie, co z tego wyszło!

W związku z panującą epidemią koronawirusa zostało odwołanych wiele koncertów. Artyści musieli wstrzymać swoje zobowiązania zawodowe. Nie oznacza to jednak, że zapominają o swoich fanach. Przynajmniej część z nich na przykład tak jak Urszula czy Michał Szpak wykorzystują media społecznościowe, aby zapewnić im rozrywkę. 

Zespół Big Cyc przygotował specjalny teledysk do utworu "Ja chce leżeć", który został nagrany w domowych warunkach. Zobaczcie!

 
Nastał trudny czas kwarantanny, a my z Big Cycem chcemy tak po prostu, bez zadęcia sprawić ludziom trochę przyjemności, ale przy okazji przestrzec Też wolelibyśmy spotkać się z fanami na żywo. Mamy nadzieję ,że stanie sie to niebawem...Jak mawiali starzy Chińczycy "Im głębsza noc, tym bliżej świtu." Być może ta piosenka wleje w Wasze serca kropelkę optymizmu i zmusi do refleksji. Myślcie pozytywnie, dbajcie o siebie, zostańcie w domach, jest czas, by trochę poleżeć...

- czytamy w opisie klipu. 

Jeśli nie macie pomysłów, co robić w wolnym czasie podczas kwarantanny mamy dla Was kilka propozycji. Możecie posłuchać naszych podcastów, rozwiązać ciekawe quizy lub obejrzeć występy największych gwiazd w studiu Radia Złote Przeboje.

Włosi wyszli na balkony i zaśpiewali! Sprawdzaliśmy, który utwór najbardziej kojarzy się z kwarantanną naszym słuchaczom. Mamy zwycięzcę - Mr. Zoob "Mój jest ten kawałek podłogi" zdobył najwięcej głosów.

Teraz czas na zabawę. Pokażcie, jak śpiewacie ten złoty przebój na swoich balkonach, tarasach i parapetach :) Czekamy na Wasze nagrania, a te najfajniejsze znajdą się w zmontowanym przez nas teledysku! Link do konkursu najdziecie pod tym adresem.

#Zostańwdomu i nie daj się nudzie!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!