Andrzej Piaseczny wystąpi na żywo na Facebooku!

Już w środę, 1 kwietnia 2020 roku o godzinie 18:00 Andrzej Piaseczny spotka się z publicznością w ramach cyklu #kulturalnastrefa!

Będzie to występ na wirtualnej scenie Agora Muzyka, pod hasłem #zostajewdomu. Podczas spotkania Artysta wykona kilka utworów w towarzystwie pianisty, będzie również możliwość zadania wirtualnie pytań.

Transmisję online zobaczycie 1 kwietnia 2020 roku na fanpage'u Agora Muzyka.

Andrzej Piaseczny to wokalista i autor tekstów, obecny na scenie muzycznej ponad 25 lat. Na swoim koncie ma 12 płyt oraz tysiące koncertów. Jego ostatnia, wydana w 2018 przez Agora Muzyka płyta „25+”, to żywy dowód na to, że Andrzej Piaseczny uwielbia publiczność z każdym wieku od lat 5 do 105-ciu!

Album „25+” wydany z okazji 25-lecia kariery artystycznej Artysty to pierwsza płyta koncertowa w jego dorobku, jednocześnie jednak niewielu polskich płyt live, która pokryła się Złotem. Na albumie, poza największymi przebojami, w nowych, zaskakujących aranżacjach, znalazły się również dwa zupełnie premierowe utwory. Wspomniane zupełnie nowe aranżacje usłyszymy podczas środowego spotkania w ramach #kulturalnastrefa.

Zapraszamy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!