Edyta Bartosiewicz potwierdziła premierę płyty "Ten moment" i pokazała okładkę

Artysta długo kazała czekać fanom na nowy album. Poznaliśmy właśnie oficjalną datę premiery. Sprawdźcie szczegóły!

Panująca pandemia koronawirusa wielu artystom pokrzyżowała plany. Zostało odwołanych lub przełożonych wiele koncertów i premier płyt. Fani Edyty Bartosiewicz bali się, że piosenkarka podejmie podobną decyzję, jednak tak się nie stanie! 

Gwiazda podzieliła się wczoraj dobrymi wiadomościami i pokazała okładkę nadchodzącego albumu "Ten Moment", który ukaże się 8 maja 2020 roku. 

Przyznaję, że brałam pod uwagę przełożenie premiery na późniejszy termin, ale w przypadku tej płyty nie ma to najmniejszego znaczenia. 8 maja to jest po prostu 'Ten Moment’ bez względu na okoliczności. Od 3 kwietnia można zamawiać.

- napisała artystka.

Edyta Bartosiewicz to kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i producentka większości swoich utworów, której albumy sprzedały się w łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy, a 16 piosenek dotarło do pierwszego miejsca Listy Przebojów Trójki. Poza karierą solową gościła także w nagraniach takich wykonawców jak: Róże Europy, Wojciech Waglewski, Acid Drinkers, Hey czy Kazik Staszewski. Jej ostatni album „Love & more” ukazał się w 2014 roku.

Czekacie na nowy album Edyty?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!