Patrycja Markowska prezentuje nowy klip z akcją społeczną w tle! [WIDEO]

Patrycja przy okazji premiery piosenki zainicjowała również zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem.

Patrycja Markowska udostępniła nowy utwór "Niepoprawna”. W związku z panującą epidemią koronawirusa i obostrzeniami z nim związanymi w ramach akcji #ZostańwDomu, klip do utworu powstał ze zbioru kilkuset zdjęć artystki z różnych okresów jej życia, w tym tych z dzieciństwa. Wideo wpisuje się popularny ostatnio trend, który obserwujemy w social mediach. Klip możecie zobaczyć poniżej.

 
Inspiracją do napisania piosenki „Niepoprawna” była podróż do Ameryki Południowej w programie Ameryka Express. Wróciłam naładowana energią i wspólnie z Maćkiem Wasio zabraliśmy się do pracy. Chcieliśmy zrobić energetyczny numer, który nawet odarty z wszelkich sztuczek produkcyjnych, będzie się bronił przy akompaniamencie samej gitary i wokalu. Coś, jak klasyczny dobrze skrojony garnitur, który zawsze będzie modny :)
Już nie mogę się doczekać kiedy zagramy ten kawałek na żywo na koncertach, a póki co wierzę, że ta piosenka wprowadzi trochę słońca i doda Wam nadziei. w tych trudnych czasach

- komentuje Partycja.

Pod tym adresem dostępny jest utwór w formie MP3, który można pobrać wpłacając dowolną kwotę od minimum 1 zł. Zebrana kwota zostanie przekazana na Fundację Jurka Owsiaka celem zakupu respiratorów do polskich szpitali. Zbiórka potrwa do 21 kwietnia 2020 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!