Piotr Cugowski wykonał specjalną wersję hitu "Zostań ze mną" [WIDEO]

Artysta w ramach akcji #zostańwdomu przygotował dla fanów niespodziankę.

W odpowiedzi na ogólnopolską akcje prewencyjną #zostańwdomu związaną w epidemią koronawirusa, Piotr Cugowski wraz ze swoim zespołem przygotował specjalną, akustyczną wersję piosenki „Zostań ze mną” pochodzącej z albumu „40”. Klip możecie zobaczyć poniżej.

 

Płyta „40” ukazała się 4 października 2019 roku, czyli w przededniu 40. urodzin Artysty. Nowy projekt Piotra to nowa karta w bogatym portfolio artysty. Pierwszy singiel – „Kto nie kochał”, który premierę miał pod koniec 2018 roku to ballada opowiadająca o ludzkich emocjach i uczuciach, które rządzą i rozdają karty w relacjach międzyludzkich. To obraz ludzkich postaw, które wypełnione są zarówno miłością i szacunkiem, jak i gniewem i niezrozumieniem. Singiel zdobył status Złotej Płyty. Drugi singiel – „Zostań ze mną” ukazał się w kwietniu. Utwór opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania („Ty i ja płyniemy do brzegu, na skos, ciągle pod prąd. Ty i ja, dwie prawdy, lecz jedno wiem – zostań ze mną”).

Jeśli nie macie pomysłów, co robić w wolnym czasie podczas kwarantanny mamy dla Was kilka propozycji. Możecie posłuchać naszych podcastów, rozwiązać ciekawe quizy lub obejrzeć występy największych gwiazd w studiu Radia Złote Przeboje.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!