Wojciech Mann i Piotr Bukartyk założyli zespół. Posłuchaj pierwszych utworów!

Dziennikarz kilka tygodni temu po ponad piędziesięciu latach odszedł z Radiowej Trójki. Okazuje się, że nie zamierza jednak usuwać się w cień. Sprawdźcie, jakie ma plany.

Nic nie wskazuje na to, aby Wojciech Mann planował w najbliższym czasie udać się na emeryturę. Dziennikarz po odejściu z Radiowej Trójki dołączył do mediów społecznościowych. Konta dziennikarza we wspomnianych na Facebooku i Instagramie bardzo szybko się rozwijają i zyskują tysiące obserwujących. W nowych działaniach wspiera go syn i menadżer Marcin Mann. 

Już teraz widzimy, że będziemy bardziej stawiali na rozwój faceboookowego kanału, tam mamy większy odzew. Głównie chodzi o to, żeby nie tracić kontaktu ze słuchaczami, ale także żeby zbierać nowych, trzymać ich przy sobie i pielęgnować kontakty.

- powiedział w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Marcin Mann.

To jednak nie koniec niespodzianek ze strony pana Wojciecha. Powstał również zespół Duet Egzotyczny Bukman, który współtworzy z Piotrem Bukartyk. Do sieci trafiły dwa pierwsze utwory "Szpachlowa gładź" i "Odrobinka winka". Możecie ich posłuchać poniżej.

 
 

W najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych produkcji Duetu Egzotyczny Bukman.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!