"Wszystko będzie dobrze": Polscy artyści i Niepodległa dodają otuchy [WIDEO]

Marcin MIchałowski
02.04.2020 08:32
Wszystko będzie dobrze // #wszystkobędziedobrze

Wszystko będzie dobrze // #wszystkobędziedobrze (Youtube)

Projekt powstał z inicjatywy Biura Programu "Niepodległa". Do udziału w nim zostali zaproszaeni znani polscy artyści.

Miliony ludzi na całym świecie łączy teraz jedno przesłanie: #andràtuttobene, #todoestarábien, #everythingwillbefine, #wszystkobędziedobrze. W geście jedności i wzajemnego wsparcia Niepodległa wspólnie z Wojtkiem Cugowskim, Edytą Golec, Łukaszem Golec, Pawłem Golec, Natalią Kawalec, Piotrem Kupichą (Feel), Haliną Mlynkovą, Piotrem Sołoduchą (Enej), zespołem TULIA i Roksaną Węgiel niosą słowa otuchy. Posłuchajcie utworu "Wszystko będzie dobrze".

 
Wierzymy, że przetrwać możemy tylko w jeden sposób - nie tracąc pewności, że #wszystkobędziedobrze! Sprawmy, żeby mówiono nie tylko o wybuchu epidemii, która zatrzymała świat, ale też wybuchu międzyludzkiej solidarności. Pokażmy ilu jest ludzi dobrej woli, ile jest w nas solidarności i dobroci.

- czytamy w opisie klipu. 

Autorem słów i muzyki jest Wojciech Byrski, natomiast producentem muzycznym Marcin Kindla. Pomysłodawcą i producentem projektu jest Biuro Programu „Niepodległa”, państwowa instytucja kultury, której organizatorem jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Polecamy również:

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!