Igor Herbut kolejnym gościem #KulturalnaStrefa!

Już 17 kwietnia do naszych rąk trafi album "Chrust" - pierwszy solowy album Igora Herbuta, piękny, dojrzały i bezwzględnie szczery. Pomimo tego, że Igor zdecydował się przyśpieszyć premierę swojej płyty, to na jego koncert z nowym materiałem niestety będzie trzeba poczekać. W odpowiedzi na liczne zapytania fanów Igor zdecydował się przyjąć zaproszenie do akcji #Kulturalnastrefa - serii spotkań Artystów z fanami w bezpiecznej formie online!

Spotkanie z Igorem odbędzie się już w najbliższy wtorek, 7 kwietnia, na Fanpage'u Agora Muzyka.

Igor od zawsze bardzo bronił dostępu do swojej prywatności. Ale w tym wyjątkowym czasie, zaprasza nas naprawdę blisko - do swojego domu. Z pomocą ponad stuletniego piania i własnego głosu, Igor zaprezentuje nam przedsmak tego co usłyszymy na albumie „Chrust”.

W piątek, 3 kwietnia Igor poinformował swoich fanów o przyśpieszeniu premiery swojej pierwszej solowej płyty pt. „Chrust” – z 8 maja na 17 kwietnia. Igor Herbut zapewnił także nw swoich social mediach oraz na antenie DDTVN, że podpisze każdy egzemplarz płyty, zamówiony w preorderze!

,,...Byłem, będę, jestem dobrej myśli” - To fragment tekstu utworu ,,Tańczmy” z mojej pierwszej solowej płyty. Z płyty, która jest najcenniejszą rzeczą, jaką mogę się teraz z Wami podzielić. I nie chcę już dłużej czekać. Wbrew wszelkiej rynkowej logice, wbrew temu, że sklepy z płytami są zamknięte i prawie nikt nie zobaczy naszych pięknych plakatów na przystankach, postanowiłem przyspieszyć premierę  albumu ,,Chrust”. Ten, kto mnie zna, ten wie, że gdy już coś postanowię, to tak już będzie. Spytałem moją wytwórnię, jaka jest najwcześniejsza możliwa data premiery. Kilka telefonów. 17 kwietnia. Dobrze, 17 kwietnia więc. Czy jesteś pewien Igor? Nie jestem pewien. Ale skoro śpiewam, w utworze ,,Wdzięczność”, ,,to wątpliwości niszczą więcej naszych marzeń niż małe wielkie katastrofy”, to w porządku. Zróbmy to. 17 kwietnia, gdy będzie wielkanocnie, gdy natura zacznie budzić się do życia, a my będziemy potrzebować jeszcze więcej sił niż teraz. Ale mamy je. Mamy je w sobie. Odnajdziemy je.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!