"Hope (Glory To The Heroes)": Muzyczne wsparcie dla szpitali od Gromeego

"Hope (Glory to the Heroes)" powstał podczas smutnego okresu pandemii koronawirusa na świecie. Utwór dedykowany jest największym bohaterom tego czasu.

Gromee zrobił fanom niespodziankę i wydał nowy utwór. Artysta zaangażował się również w zbiórkę pieniędzy dla polskich szpitali. 

Kochani, od tygodni wszyscy spędzamy czas podobnie, w domach, z bliskimi. To dla nas wszystkich trudny czas. Wiele nerwów, wiele stresów i ograniczeń. Ten okres jest dla nas także sprawdzianem z naszej odpowiedzialności, odpowiedzialności za bliskich, za nas samych ale i za społeczeństwo. Nasza walka to najczęściej pozostanie w domach. Jednak są ludzie którzy zostawiają bliskich, zostawiają swoje cztery ściany i wychodzą walczyć dla nas. Są to lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i cała służba zdrowia. To Oni na pierwszej linii „frontu” walczą z wirusem. Walczą! Jestem tego pewny! To niesamowite. Nie mogłem być obojętny na to, siedząc w domu, siedząc w studiu… właśnie z tego powodu razem z moim serdecznym kolegą, pianistą, kompozytorem Marcinem Nierubcem napisaliśmy utwór dla lekarzy, ratowników, pielęgniarek i wszystkich służb medycznych.

– napisał na swoim facebooku Gromee.

Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

 

Jeśli nie macie pomysłów, co robić w wolnym czasie podczas kwarantanny mamy dla Was kilka propozycji. Możecie posłuchać naszych podcastów, rozwiązać ciekawe quizy lub obejrzeć występy największych gwiazd w studiu Radia Złote Przeboje.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!