Beata Kozidrak pisze książkę!

Piosenkarka zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów, że w ostatnim czasie postanowiła poświęcić swój czas na pisanie książki.

Beata Kozidrak wraz z trzydziestoma innymi artystami w sobotę 4 kwietnia 2020 roku wzięła udział w koncercie charytatywnym TVN, który wspiera fundację „Nie jesteś sam”. Akcja powstała, aby podziękować za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tych trudnych tygodniach.

Podczas koncertu artystka zdradziła, że ostatnio jak my wszyscy ma bardzo dużo wolnego czasu. Postanowiła go więc wykorzystać na pisanie książki, która ma zawierać elementy jej życia prywatnego.

Przeżyłam w życiu i piękne, i bolesne chwile. Chcę, by moja historia dawała nadzieję innym kobietom. Pokazała, że warto walczyć o siebie, swoje marzenia i mieć odwagę zmieniać swoje życie na lepsze. 

- skomentowała gwiazda.

Przypominamy, ze w 2019 powstał spektakl "Być jak Beata" w reż. Magdy Miklasz zainspirowany karierą Beaty Kozidrak. W sztuce wystąpili Maria Dąbrowska, Magdalena Wrani-Stachowska, Arkadiusz Buszko oraz Maciej Litkowski.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!