"Błogostan": Mezo w duecie z uczestnikiem "The Voice of Poland"

Mezo zapowiada nową płytę. "Błogostan" to drugi singiel promujący dziewiąty oficjalny album poznańskiego rapera.

Mezo i Adam Stachowiak odsłaniają odrobinę swego domowego sacrum. Teledysk do piosenki BŁOGOSTAN został nagrany - nie tylko z konieczności - w prywatnych domach artystów. W klipie można zobaczyć codzienne życie muzyków - pojawiają się w nim rodziny i zwierzęta Jacka Mezo Mejera i Adama Stachowiaka. 

Premiera teledysku 20 kwietnia 2020 roku o godz. 16:00.

 
Zastanawiałem się długo, jak promować nową płytę CREDO skoro nie mogę nawet wyjść z domu. Na szczęście miałem na albumie utwór BŁOGOSTAN, który jest w swej istocie hymnem domownika. Zatem trochę z konieczności obecnej sytuacji, a trochę z wewnętrznej potrzeby serca prezentujmy domowy teledysk (nagrany przez jednego operatora), który w dowcipny i luźny sposób pokazuje radość spędzania czasu z najbliższymi. Postarajmy się z czasów tej paskudnej zarazy wynieść coś pozytywnego, a to kryje się w miłości, rodzinie i wspólnocie.

- mówi Mezo.

Muzycy mają na swoim koncie liczne hity - „Sacrum”, „Ważne” czy "Kryzys” to utwory Meza, które osiągnęły szczyty list przebojów i nadal są grane w największych rozgłośniach radiowych. Adam Stachowiak może pochwalić się brawurowym występem z utworem „Mamo” w The Voice Of Poland (zobacz). Łączna liczba wyświetleń jego dokonań w serwisie YouTube to 42 miliony! Czy utwór duetu ma szansę stać się radiowym hitem roku? Jak najbardziej!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!