Wygraj zaproszenie na nagranie specjalnego odcinka "Przyjaciół"

Poznaliśmy również oficjalną datę premiery specjalnego odcinka. Na tę wiadomość z niecierpliwością czekały miliony fanów na całym świecie. Sprawdźcie szczegóły!

Na początku lutego 2020 roku informowaliśmy Was, że w maju na nowej platformie streamingowej HBO Max zostanie wyemitowany specjalny odcinek serialu "Przyjaciele" z oryginalną obsadą! Będzie on w całości improwizowany. Aktorzy przygotowali dla fanów wyjątkową niespodziankę. 

Do akcji "All In Challenge" dołączyła obsada „Przyjaciół”. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Matt LeBlanc i David Schwimmer zamieścili na swoich profilach na Instagramie informację o tym, że można będzie wygrać uczestnictwo w nagraniu specjalnego programu HBO Max.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w tym wyjątkowym konkursie? Wystarczy wpłacić datek AllInChallenge.com. Wśród darczyńców zostanie rozlosowane zaproszenie na plan. Na widowni przewidziano miejsce dla zwycięzcy i jego piątki przyjaciół. Prace nad programem ruszą, gdy będzie to już bezpieczne. 

Wystarczy 10 albo 20 dolarów – tyle, ile możecie przekazać. Nie mogę się doczekać, aż was poznam. Gdy to wszystko się skończy, zapraszamy na plan! A póki co, piszcie do siebie, rozmawiajcie przez telefon albo na wideo czacie, wspierajcie się. Bądźmy razem!

- napisała Aniston.

Całość zebranych funduszy zostanie przekazana na rzecz organizacji takich jak No Kid Hungry, Meals On Wheels America oraz America's Food Fund, które wspierają najbardziej potrzebujących Amerykanów w tym trudnym czasie. 

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie wpadki z planu, które rozbawią Was do łez. Może Was też zaciekawić 10 faktów, których wcześniej mogliście nie wiedzieć o swoich ulubionych bohaterach.

Czekacie na nowy odcinek serialu "Przyjaciele"?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!