Zespół Scorpions zaprezentował nowy utwór "Sign of Hope" [POSŁUCHAJ]

Przejmująca ballada została bardzo przyjęta przez internautów. Czy ma szansę stać się hitem na miarę "Wind of Change"? Posłuchajcie!

Zespół Scorpions nie zapomina o swoich fanach w tym trudnym czasie. Przygotowali dla swoich fanów niespodziankę. Do sieci niespodziewanie trafił nowy utwór "Sign of Hope". Ballada powstała podczas sesji nagraniowej w Los Angeles.

Pracowaliśmy wówczas nad wieloma rockowymi, ciężkimi utworami z myślą o nowej płycie. Ponieważ w związku z COVID-19 sytuacja na świecie jest dramatyczna, chcemy dać wprost z naszych serc nieco nadziei naszym fanom. Bądźcie zdrowi i bezpieczni. Kochamy was.

- napisali muzycy grupy Scorpions.

Utworu "Sign of Hope" możecie posłuchać poniżej.

 

Kilka tygodni temu zespół Scorpions zdradził, że pomimo panującej pandemii koronawirusa i związanej z nim kwarantanny intensywnie pracują nad nowym albumem. 

Mieliśmy zacząć pracę w studiu nagraniowym, ale obecnie pracujemy we własnych domowych studiach i jesteśmy w kontakcie. Idziemy do przodu i staramy się jak najlepiej wykorzystać tę izolację... W ostatnim tygodniu marca mieliśmy zacząć pracę tu, w Niemczech, a wcześniej chcieliśmy spotkać się całym zespołem w Hanowerze. Nasz amerykański producent – Greg Fidelman – miał do nas dołączyć, ale wszystkie te plany legły w gruzach. Wyszło na to, że każdy robi swoje, czyli nagrywa kolejne partie, w swoim domu. Dla mnie to dobra wiadomość. Ze wsparciem naszego inżyniera, Hansa-Martina Buffa, jestem w stanie przebrnąć przez wszystkie etapy nagrywania muzyki – nie tylko jako tekściarza i wokalisty, ale również inżyniera dźwięku. To było i nadal jest wspaniałe wyzwanie.

- wyznał Klaus Meine.

Ostatni "pożegnalny" album "Return to Forever"  ukazał się w 2015 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!