The Rolling Stones udostępnią serię koncertów na Youtube!

The Rolling Stones udostępnią sześcioodcinkową serię koncertów oraz materiałów dodatkowych z najbardziej pamiętnych występów zespołu na całym świecie.

Premiera pierwszego odcinka miała miejsce w niedzielę, 3 maja 2020 roku, na oficjalnym kanale The Rolling Stones na YouTube. W ramach kampanii #StayHome YouTube, The Rolling Stones co tydzień przez sześć tygodni będą udostępniać nowy odcinek „Extra Licks”. Fani będą mogli zobaczyć m.in. koncerty z Voodoo Lounge Tour (1994) czy Ole! Tour (2016).

 

W minionym tygodniu zespół The Rolling Stones zaprezentował pierwszy od ośmiu lat zupełnie premierowy singiel – „Living In A Ghost Town”. Teledysk do utworu ma już ponad 4,5 mln wyświetleń na YouTube. Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Autorami „Living in a Ghost Town” są Mick Jagger i Keith Richards. Jagger śpiewa, gra na harmonijce, gitarze, Richards odpowiada za gitarę i chórki. Charlie Watts gra na perkusji, a Ronnie Wood na gitarze, słyszymy go też w chórkach. Całości dopełnia Darryl Jones na basie oraz Matt Clifford na klawiszach, rogu, saksofonie i skrzydłówce.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!