Andrea Bocelli zaśpiewał z 8-letnią córką! [WIDEO]

Włoski tenor pochwalił się talentem córki. Zobaczcie wzruszający występ.

Córeczka Andrei Bocellego - 8-letnia Virginia ciężko pracowała przez ostatnie tygodnie, aby dopracować utwór Beethovena "Ich Liebe Dich". Przedstawiamy Wam wyjątkowe duet, Andera Bocelli wykonał ten wzruszający utwór z córką, pełen nadziei, że Maj będzie miesiącem odrodzenia i ponownego spokoju dla wszystkich. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Andrea Bocelli to aktualnie jeden z najbardziej popularnych artystów świata. W ostatnich latach jego koncerty niemal w każdym miejscu na kuli ziemskiej sprzedawały się do ostatniego miejsca. W Niedzielę Wielkanocną włoski tenor wystąpił w niezwykłym koncercie w pustej katedrze w Mediolanie. Bezpośrednią transmisję online tego wydarzenia obejrzało ponad 2,5 mln ludzi na całym świecie. Był to największy koncert w historii muzyki poważnej realizowany na żywo. Liczba odtworzeń na YouTube sięga obecnie 30 mln! W tym roku artysta miał zaśpiewać na PGE Narodowym. Niestety, z powodu epidemii koronawirusa konieczna była zmiana terminu wydarzenia.

koncert Andrei Bocellego zaplanowany na 22 sierpnia 2020 roku na PGE Narodowym w Warszawie został przeniesiony na 21 sierpnia 2021 roku. Wszystkie dotąd zakupione bilety zachowują ważność.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!