Daniel Radcliffe czyta "Harry'ego Pottera" [POSŁUCHAJ]

Kilka tygodni temu J.K. Rowling chcąc pomóc rodzicom, którzy przebywają w domach na kwarantannie z dziećmi, przygotowała wyjątkową atrakcję edukacyjną.

Światowa premiera pierwszej części Harry'ego Pottera "Kamień filozoficzny" miała miejsce w 2001 roku. Od tamtego czasu powstało osiem filmów. Każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. Zarówno autorka bestsellerowej powieści J.K Rowling, jak i twórcy serii w wywiadach stanowczo dementowali plotki o kolejnych częściach. Marzą o tym miliony fanów na całym świecie.

W związku z panującą pandemią koronawirusa J.K. Rowling uruchomiła magiczną stronę internetową Harry Potter Hub. Znajdziecie na niej materiały z wydawnictw takich jak Bloomsbury i Scholastic, sporo filmów z nauką magicznego rzemiosła, quizy, łamigłówki, zabawne artykuły i wiele więcej – zarówno dla rozpoczynających przygodę z „Harrym Potterem”, jak i tych, którzy są już zaznajomieni ze światem czarodziejów. Część materiałów jest darmowa za inne trzeba zapłacić.

Jedną z nowych atrakcji jest audiobook, czytany przez największe gwiazdy w tym oczywiście aktorów z "Harry'ego Pottera". Pierwszy rozdział "Kamienia Filozoficznego" po tytułem "Chłopiec, który przeżył, czyta sam Daniel Radcliffe! Zapowiedź projektu możecie zobaczyć poniżej.

 

Jeśli chcecie natomiast posłuchać pierwszego rozdziału "Harry'ego Pottera" w wykonaniu Daniela Radcliffa kliknijcie tutaj.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!