Wspólny utwór Matta Duska i Zbiegniewa Wodeckiego na urodziny mistrza!

Matt Dusk prezentuje pierwszy singiel i tym samym zapowiada nowy album w swojej karierze. Na pierwszy singiel Matt wybrał najbardziej osobisty utwór i dla samego artysty najważniejszy - "My Way / Szczęście jest we mnie", gdzie w duecie usłyszymy Matta i Zbigniewa Wodeckiego.

Data nie jest przypadkowa, ponieważ dziś przypada dzień urodzin Zbigniewa Wodeckiego – 6 maja. Jest to swoisty hołd Matta dla jednego z najwybitniejszych muzyków wszechczasów. Utworu możecie posłuchać poniżej.

 
Zbigniewa poznałem po raz pierwszy na gali magazynu PANI w 2016 roku, a potem na koncercie z Rafałem Brzozowskim w 2017 roku. Zbiginew był niesamowitym muzykiem, grał na dwóch najtrudniejszych instrumentach, trąbce i skrzypcach, i miał bardzo dojrzały, mocny głos. Pamiętam, że bardzo mnie wtedy urzekł. W 2019 roku zostałem zaproszony na festiwal Wodecki Twist z wieloma innymi artystami, którzy występowali w duecie. Najważniejszym wydarzeniem festiwalu było zaśpiewanie razem z nim “My Way / Szczęście jest we mnie”. To był dla mnie bardzo wzruszający moment, ponieważ jest to piękna piosenka i żałuję, że nie miałem okazji nagrać go razem z nim, gdy żył. Wszędzie szukałem, tego nagrania online, ale jedyne co znalazłem to nagranie live na youtube. Miks i produkcja zajęły ponad miesiąc… to chyba najwięcej, ile kiedykolwiek spędziłęm nad jedną piosenką, ponieważ chciałem, aby była to najlepsza wersja, którą mogłem stworzyć jako hołd dla Zbigniewa Wodeckiego. Jego muzyka i głos będą żyły wiecznie”

- mówi Matt Dusk

Już niebawem Matt Dusk zabierze nas w podróż do czasów, w których u szczytu popularności był jego idol Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy – „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”.

Wraz z pierwszym singlem ruszy przedsprzedaż albumu na kulturalnysklep.pl

Polecamy również:

10 filmów familijnych na Netflixie, które musisz zobaczyć

Domowe koncerty gwiazd [LISTA AKTUALIZOWANA]

5 filmów, w których bohaterowie zostali w domu

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!