Igor Herbut wziął udział w akcji #hot16challenge2

Do wzięcia udziału w charytatywnej akcji nominował muzyka Paweł Domagała. Zobaczcie, jak sobie poradził z tym zadaniem.

Igor Herbut dołączył do grona gwiazd, które wzięły udział w popularnym w ostatnim czasie wyzwaniu Hot16challenge. Wcześniej mogliśmy zobaczyć, między innymi nagarnia przesłane przez Norbiego czy Dawida Podsiadło. Igora nominował kolega z branży Paweł Domagała. Sprawdźcie, jak sobie poradził z tym zadaniem.

 

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

Debiutancki album artysty "Chrust", trafił do sprzedaży 17 kwietnia 2020 roku. To ponad 70 minut muzyki, na które składają się utwory, które nierzadko trwają nawet 7-8 minut. Oprócz premierowych utworów skomponowanych, napisanych, zaaranżowanych instrumentalnie, zaśpiewanych i zagranych na fortepianie przez Igora Herbuta, jest również utwór skomponowany do wiersza Leopolda Staffa, który w ubiegłym roku Igor wykonał na żywo w radiowej Trójce. Na płycie znalazł się również cover zespołu Maanam.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!