Cher nagrała hiszpańską wersję hitu Abby! [POSŁUCHAJ]

Pieniądze ze sprzedaży singla zostaną przekazane na cele charytatywne.

 Po wielkim sukcesie krążka z coverami Abby, Cher ogłosiła, że pracuje nad kontynuacją tego projektu. Premiera albumu nie jest jeszcze znana. Piosenkarka jednak nie zapomina o swoich fanach i przede wszystkim o tych najbardziej potrzebujących w tym trudnym czasie. Do sieci trafiła hiszpańska wersja utworu "Chiquitita". Pieniądze ze sprzedaży singla zostaną przekazane na UNICEF. Singla możecie posłuchać poniżej.

 

Czemu Cher zdecydowała się akurat ten utwór?

Wiedziałam, że chcę coś zrobić. Zaczęłam uczyć się i ćwiczyć piosenkę, kiedy byłam w Anglii w zeszłym roku, ale wtedy jej nie nagrałam. Jest ona bardzo bliska mojemu sercu.

W jednym z ostatnich odcinków programu „The Ellen Show” Cher zdradziła, że nie jest już fanką swojej muzyki, dlatego postanowiła spróbować czegoś innego i gdy tylko pojawił się pomysł nagrania albumu z coverami Abby, w ogóle się nie zastanawiała!

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel "I Got You Babe" duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: "Maska", "Silkwood" czy "Wpływ księżyca". Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: "If I Could Turn Back Time", "Believe", "Strong Enough", "Walking in Memphis" czy "One by One".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!