Cher we wzruszającym klipie do covera "Chiquitita" [WIDEO]

Pieniądze ze sprzedaży singla zostaną przekazane na cele charytatywne.

Po wielkim sukcesie krążka z coverami Abby, Cher ogłosiła, że pracuje nad kontynuacją tego projektu. Premiera albumu nie jest jeszcze znana. Piosenkarka jednak nie zapomina o swoich fanach i przede wszystkim o tych najbardziej potrzebujących w tym trudnym czasie. Do sieci trafiła hiszpańska wersja utworu "Chiquitita". Pieniądze ze sprzedaży singla zostaną przekazane na UNICEF. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

 

Artystka wyznała, dlaczego zdecydowała się na udział projekcie Unicefu.

Kiedy świat zaczął, wywracać się do góry nogami uznałam, że muszę coś zrobić, aby pomóc. Wróciłam do studia i dokończyłam hiszpańską wersję hitu Abby. Od dawna podziwiam pracę UNICEFU. W szczególności jestem im wdzięczna za edukację młodych kobiet. W obecnej sytuacji jest bardzo ważne, abyśmy dbali o wszystkie dzieci na całym świecie jak o nasze własne. 

W jednym z ostatnich odcinków programu „The Ellen Show” Cher zdradziła, że nie jest już fanką swojej muzyki, dlatego postanowiła spróbować czegoś innego i gdy tylko pojawił się pomysł nagrania albumu z coverami Abby, w ogóle się nie zastanawiała!

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel "I Got You Babe" duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: "Maska", "Silkwood" czy "Wpływ księżyca". Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: "If I Could Turn Back Time", "Believe", "Strong Enough", "Walking in Memphis" czy "One by One".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!