Brian May trafił do szpitala!

Gitarzysta zespołu Queen uległ ostatnio dosyć poważnemu wypadkowi. O swoim stanie zdrowia poinformował na Instagramie.

Brian May nabawił się ostatnio kontuzji podczas prac porządkowych w swoim ogrodzie. Wypadek był na tyle poważny, że musiał trafić do szpitala. Okazało się, że zerwał sobie mięsień pośladkowy. Gitarzystę zespołu Queen czeka długa rehabilitacja, o czym poinformwał na Instagramie.

Na szczęście wirus mnie nie dopadł – dzięki Bogu. Udało mi się rozerwać na strzępy mięsień pośladkowy wielki w trakcie zbyt entuzjastycznej pracy w ogrodzie. Trafiłem do szpitala, gdzie mają sprawdzić, jak bardzo siebie uszkodziłem. Przez pewien czas nie będę mógł chodzić, ani spać bez asysty, bo ból jest nieustępliwy. Muszę więc się na chwilę usunąć i odpoczywać w domu. Wrócę, ale potrzebuję przerwy. OK? Dzięki.

- napisał May.

Muzyk pomimo kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa jest bardzo aktywny na swoich kanałach społecznościowych. Jeśli chcielibyście przez chwilę poczuć się, jak gwiazda rocka! Brian May już o to zadba. Gitarzysta zespołu Queen opublikował serię mini koncerów na Youtube, podczas których pokazał, jak się prawidłowo wykonuje przebój "Bohemian Rhapsody" na gitarze!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!