Will Ferrell w nowej komedii Netfliksa o... Eurowizji!

Do sieci trafił pierwszy utwór, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej produkcji Netfliksa.

Ścieżka dźwiękowa filmu zawierać będzie utwory w wykonaniu Willa Ferrella oraz innych aktorów. Pierwszy singiel ze ścieżki dźwiękowej „Volcano Man” jest już dostępny. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do tego utworu.

 

W ostatni piątek Will Ferrell pojawił się w programie Graham Norton Show, w którym opowiedział, jak został fanem Eurowizji:

To stało się około 20 lat temu, podczas odwiedzin rodziny mojej żony w Szwecji. Pewnego wieczoru jej kuzyn zaproponował, żebyśmy obejrzeli Eurowizję. Siedziałem jak wryty trzy godziny przed telewizorem. Nie wierzyłem w to, co oglądam. To była najbardziej szalona rzecz, jaką widziałem. Cały ten spektakl i jego humor, to było niesamowicie zaraźliwe.

„Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga” to nadchodząca produkcja Netfliksa, wyreżyserowany przez Davida Dobkina (Wedding Crashers). W filmie, który już 26 czerwca 2020 roku trafi na Netflix i wynagrodzi fanom Eurowizji pierwszy rok bez konkursu, zobaczyć będzie można takich aktorów jak: Will Ferrell, Rachel McAdams, Pierce Brosnan, Demi Lovato, czy Dan Stevens. Fabuła to historia dwóch aspirujących talentów - Larsiego (Will Ferrell) oraz Sigrit (Rachel McAdams) - którzy otrzymują niespotykaną szansę reprezentowania Islandii w największym na świecie konkursie muzycznym. Wreszcie mogą udowodnić, że marzenia się spełniają.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!