Edyta Bartosiewicz zaprezentowała nową wersję singla "Lovesong"

Artysta po długiej przerwie powróciła z nowym albumem. Płyta trafiła do sprzedaży 8 maja 2020 roku.

To bardzo ważny moment w życiu artystki, który ona sama nazywa nowym otwarciem. Edyta decyduje się na odważną eksplorację przestrzeni muzycznych, nawiązując tym samym do początków swojej działalności, chociażby z zespołem Holloee Poloy. Rok temu mogliśmy usłyszeć pierwszy singiel z "Lovesong". Piosenka trafiła na nowy album w nieco innej wersji. Możecie jej posłuchać poniżej.

 

Nad albumem Edyta pracowała ze znanym tandemem producenckim, Bodek Pezda i Sławomir "Dżabi" Leniart. Za największe zalety albumu artystka uważa bezpośredniość przekazu oraz czasami wręcz atawistyczne brzmienie. To druga, po "Renovatio", płyta wydana w Eba Records, własnej wytwórni Bartosiewicz. Znajdą się na niej znane już Wam single; "Lovesong" i "Cyrk".

Edyta Bartosiewicz to kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i producentka większości swoich utworów, której albumy sprzedały się w łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy, a 16 piosenek dotarło do pierwszego miejsca Listy Przebojów Trójki. Poza karierą solową gościła także w nagraniach takich wykonawców jak: Róże Europy, Wojciech Waglewski, Acid Drinkers, Hey czy Kazik Staszewski. Jej ostatni album „Love & more” ukazał się w 2014 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!