Natalia Kukulska zapowiada tajemniczy projekt "Czułe struny" [WIDEO]

Piosenkarka po dłuższej przerwie powraca z nowym materiałem! Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź projektu "Czułe struny".

Według nieoficjalnych informacji "Czułe miejsca" to tytuł pierwszego singla, który promuje nadchodzący album Natalii Kukulskiej. Płyta ma ukazać się latem 2020 roku. 

Artystka udostępniła na Facebooku krótką zapowiedź wideo. Zobaczcie!

Chyba zgodzicie się ze mną, że czułości nam trzeba...

- napisała piosenkarka.

Kilka miesięcy temu Natalia Kukulska dołączyła do projektu "Cohen i Kobiety". Każdy z koncertów to magiczne spotkanie z nastrojowym repertuarem Leonarda Cohena, który stworzył swój własny, unikatowy styl i klimat. Doskonale odnajdują się w nim gwiazdy i wspaniałe wokalistki: Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Daria Zawiałow, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Barbara Wrońska, Matylda Damięcka i Paulina Przybysz. Każda z nich utworom Cohena daje coś z siebie, co w połączeniu z tekstami w przekładzie Macieja Zembatego i nieoczywistymi aranżacjami Leszka Biolika urzeka już przy pierwszym zetknięciu.

Natalia Kukulska zaczynała od piosenek dla dzieci, by w 1996 roku wydać pokrytą złotem pierwszą "dorosłą" płytę "Światło". Jeszcze większym sukcesem okazał się kolejny album "Puls", który pokrył się platyną. Artystka trzykrotnie nominowana była do Fryderyka. "Szukaj w sanach", ostatni krążek w dorobku Natalii Kukulskiej, ukazał się w 2018 roku.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!