Kylie Minogue rozpoczęła prace nad nowym albumem!

Australijska gwiazda nie zwalnia tempa. Sprawdźcie, co szykuje dla swoich fanów.

W 2020 roku minęło 32 lata od premiery debiutanckiego albumu Kylie Minogue "Kylie", który ukazał się w 1988 roku. Australijska piosenkarka najwyraźniej nie lubi się nudzić. Pomimo kwarantanny związanej z panującą pandemią koronawirusa Kylie pracuje w studiu nad swoim piętnastym albumem! Dyrektor wytwórni BMG, zdradził, jak sobie artystka sobie radzi bez wsparcia zespołu.

Kylie Minogue uczy się używać oprogramowania muzycznego Logic. Załatwiła sobie domowe studio i zdecydowała, że jedyną rzeczą, jaką może teraz zrobić, to nauczenie się samodzielnego tworzenia i nagrywania muzyki. Z tego co wiem, udało jej się nagrać już kilka kompozycji.

28 czerwca 2019 roku do sprzedaży trafił album "Step Back In Time: The Definitive Collection". Na nowym albumie oprócz premierowego utworu "New York City", znalazły się największe przeboje Kylie. 

Kylie Minogue urodziła się 28 maja 1968 roku Melbourne. Piosenkarka ma na swoim koncie aż 15 studyjnych albumów. Ostatni "Golden" miał premierę 6 kwietnia 2018 roku. Promują go single "Dancing" i "Stop me from Falling". Krążek dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii. Gwiazda w 2018 roku obchodziła swoje 50. urodziny.

Zobaczcie koniecznie nasze zestawienie, w którym przedstawiliśmy jej największe metamorfozy.

Do którego hitu Kylie wracacie najczęściej?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!